Vadybininkas savo darbą atliko gerai. Trinkeles gavome laiku, kaip ir buvo žadėta.
Geros dienos,
Virginija, Vilnius
Aptarnavimas buvo profesionalus, operatyviai buvo priimtas užsakymas ir pristatytos prekės. Trinkelės pristatytos laiku, visos kaip ir buvo tartasi.

Rimas, Vilnius
Sveiki, vadybininko darbą vertinu teigiamai. Taktiškas, mandagus, išklausantis, suteikiantis išsamią informaciją, laikosi duoto žodžio. Mums vykdant derybas nebuvo jokių trikdžių, mes patenkinti, manau, kad vadybininkas išmano savo darbą ir tobulėja. O dėl trinkelių kokybės patenkinti, tik antros partijos vežime, kelių kvadratinių metrų trinkelių kraštai buvo apgadinti ( patrupinti).

Vilmantas, Mažeikių raj.

Atsiliepimai tik geriausi. Operatyvumas puikus, po susitarimo telefonu trinkėlės gulėjo kieme už ~2d.d.; Pasiūlyta kaina gera; Aiškus kainininkas internete.

Rolandas, Vilnius

Puikus aptarnavimas, malonus vadybininko darbas vykdant užsakymą, bei geri patarimai pasirenkant tinkamas medžiagas.

Miroslav, Vilnius

Laba diena, perkant trinkeles internetu ir ekspromtu - įspūdis teigiamas :) Jūsų darbu būsiu ir ateity patenkintas, jei prie galiojančios akcijinės kainos dar ir nuolaidą pritaikytumėte. Aišku, perkant ne didžiausią kiekį Jūsų gaminių, išlaidos transportui - didokos. Geros dienos.

Eugenijus, Vilnius

Ačiū už operatyviai atliktą darbą, patiko Jūsų Klientų servisas, tikslus, be vėlavimų ir nebloga kaina. Būtinai, pasidalinsiu geru žodžiu apie Jus, esant progai. Geros dienos.

Martynas, Vilnius

Viename iš internetinių puslapių radome telefoną, kuriuo paskambinę pradėjome bendravimą su vadybininku, kuris paliko mums malonaus, atsakingo, pareigingo ir gerai išmanančio savo darbą žmogaus  įspūdį. Tariantis dėl trinkelių pirkimo, buvo susitarta ir dėl jų dėjimo. Daug gerų žodžių galime taip pat pasakyti ir apie komandą, (brigadą) dirbusią mūsų kieme. Vyrai - savo darbo profesionalai, trinkeles sudėjo greitai ir kokybiškai. Esame dėkingi už puikų bendravimą ir atliktą darbą.

Pagarbiai,

Loreta ir Ramūnas, Jonava

Ačiu už pagalbą. Viskas labai gerai: vadybininko darbas - operatyvus, greitas, prekę pristatė labai greitai. Greitu laikų kreipiuosi į jus, nes turėtu prasidėti kiti kiemo tvarkymo darbai. Iki, geros dienos.

Pagarbiai,

Vytautas, Vilniaus raj


Top