Amžinas klausimas - 5 ar 6 cm storio trinkelės?

In: Naudingi straipsniai - Trinkeles.lt On: Thursday, May 11, 2017

"Pas kaimyną juk 5 cm sudėjo. Viskas normaliai"

Mus klientai visada bando įtikinti savo kaimyno pavyzdžiu, kad Jiems apsimoka kloti 5 cm trinkeles ten, kur bus parkuojama/važiuojama automobiliu.

Ne veltui gamintojai turi daugybė trinkeliu storių variacijų pagal panaudojimą - 5, 6, 7, 8, 10, 12, 15 cm.

Remiantis rekomendacijomis trumpai aprašėme trinkelių panaudojimą priklausomai nuo jų storio.

5 CM TRINKELĖS

5 cm betoninės trinkelės naudojamos ten kur vaikščiojama žmonių ir nebus didelių apkrovų ar mechanizuotų transporto priemonių judėjimo. Tinka laiptų pakopoms, takeliams, terasoms, pavėsinėms.

GT 2-5 200x100x50 5 cm trinkelė betono

6 CM TRINKELĖS

6 cm trinkelės žymiai universalesnės. Jų kaina taip žymiai nesiskiria nuo 5 cm trinkelių, tačiau jas jau galima naudoti ten kur bus važiuojama mašinomis ar parkavimo vietoms. Jos skirtos atlaikyti didesnes apkrovas. Tai dažniausias pasirinkimas privačių namų kiemams.

GT 2-6 200x100x60 6 cm trinkelė betono 

8 CM TRINKELĖS

8 cm trinkeles renkamasi tada, kai grindinys bus pastoviai veikiamas vidutinių, o kartais ir didelių apkrovų. Pvz. vienas iš panaudojimų yra vietinių gyvenamųjų namų kvartalo gatvelių grindiniui įrengti. Tokios trinkelės atlaiko pastovų automobilių srautą ir sunkiasvores mašinas (šiuklių mašinos, savivarčiai).

GT 2-8 200100x80 8 cm trinkelė betono m

10-15 cm trinkelės

10-15 cm trinkeles dažnai vadiname "industrinėmis". Jos naudojamos ten, kur grindinį veikia pastovios sunkiasvorių mašinų apkrovos, didelis lengvųjų automobilių srautas: prekybos centrų parkavimo aikštelės, sandėliavimo aikštelės, industrinės teritorijos.

Komentarai

Palikite komentarą

Top