Kaip prižiūrėti kiemo grindinį?

In: Naudingi straipsniai - Trinkeles.lt On: Monday, April 25, 2016

Iš esmės trinkelių grindinys nereikalauja didelės priežiūros. Svarbiausi yra šie trys aspektai

Iš esmės trinkelių grindinys nereikalauja didelės priežiūros. Svarbiausi yra trys aspektai:

  • Druskos ir chemikalai

Venkite naudoti druskas ledo tirpinimui. Betonas reaguoja su druskomis ir kenčia jo ilgaamžiškumas. Taip pat stenkitės išsiversti be cheminių trinkelių valymo preparatų.

  • Trinkelių paviršius ir tarpai

Ypatingai šiaurinėse ir mažiau apšvietos gaunančiose vietose trinkelės gali apsinešti kerpėmis ir sąmanomis. Tarpuose gali atsirasti ir žolė. Atnaujinti trinkelių dangą galima ją nuplaunant aukštu slėgiu. Geriausia tam samdyti specialistus, kurie turi tam pritaikytus aukšto slėgio įrenginius, nes liaudyje vadinamas "karcheris" gali netolygiai nuplauti grindinį ar jį pažeisti. Jeigu plovimo metu išplaunamos atsijos iš tarpelių, juos BŪTINA užpildyti naujomis atsijomis ir peršluoti pakartotinai.

  • Vandens nuvedimas

Jeigu per laiką pastebėjote, kad grindinyje yra vietų, kuriose užsistovi vanduo ir atsiranda balos pasitenkite surasti to priežastį. Tai gali būti netinkami nuolydžiai, atsiradusios duobės, drenažo problemos. Patartina vandens užsistovėjimo problemas spręsti kuo greičiau nes tai turės didelę įtaką trinkelių ilgaamžiškumui ir tolimesniam duobių susidarymui.

Tikimės, kad mūsų patarimai Jums buvo naudingi. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės el. paštu - info@trinkeles.lt

Komentarai

Palikite komentarą

Top