Nuo ko priklauso trinkelių kaina?

In: Naudingi straipsniai - Trinkeles.lt On: Monday, January 2, 2017

Faktoriai įtakojantys trinkelių kainą

Pagrindiniai faktoriai įtakojantys trinkelių kainą yra šie:

Trinkelių matmenys - Pagrindinis faktorius įtakojantis kainą yra trinkelės storis, kuris gali svyruoti nuo 42 mm (klinkerinės trinkelės) iki 15 cm (industrinės trinkelės). Kuo storėsnės trinkelės tuo didesnė reikalinga produktų masė tam pačiam plotui padengti.

Trinkelių forma - trinkeles galima suskirstyti į tris formų rūšis: standartinės keturkampės, specialių formų (bangelė, kaulas) ir trinkelių mozaikos. Taip pat kainą įtakoja ir pats trinkelės apdirbimas: apvalinti trinkelių kraštai, sendintas paviršius.

Trinkelių spalva - trinkelės gali būti natūralios spalvos (pilkos), vienspalvės (raudonos, geltonos, juodos ir t.t.) ir daugiaspalvės (kai vienoje trinkelėje sumaišomos 2-3 spalvos).

Konkretus gamintojas - Kiekvienas trinkelių gamintojas turi skirtingas gamybos linijas, trinkelių tipus, kuriuose labiau koncentruojasi, arba turi išskirtinių tik jo gamykloje gaminamų trinkelių. Skiriasi trinkelių kokybė, matmenų tolygumas, estetinė išvaizda.

Trinkelių pristatymo kaštai - Atkreipkite dėmesį ir į trinkelių pristatymo kaštus. Ar trinkelės sandėliuojamos Jūsų mieste, ar reikia vežti iš kito miesto ar net užsienio. Pristatymo kaštai gali stipriai įtakoti bendrą užsakymo kainą, ypač kai reikalingas nedidelis produktų kiekis. Kaina priklauso ir nuo to per kiek kartų (kiek mašinų) reikės pristatyti trinkeles.

Depozitas (paletės) - Vienų gamintojų produktai gali būti pristatyti su arba be palečių, kitų tik su paletėmis. Bendrame užsakyme įvertinkite kiek Jums kainuos depozitas (paletės). Vidutiniška paletės kaina yra apie 7 eur. Sugražinę paletes atgal į gamyklą atgausite pinigus.

Perkamas kiekis - Žinoma, kuo didesnis trinkelių kiekis perkamas tuo mažesnę kainą galime pasiūlyti.

Visą trinkelių katalogą su kainomis rasite čia - Trinkelių katalogas

Komentarai

Palikite komentarą

Top